Orac Decor | Sveiki atvykę į mūsų 3D žaidimų pasaulį
6999 0006
6999 0006

Sveiki atvykę į mūsų 3D žaidimų pasaulį

Įspūdinga žaidimų aikštelė interjero dizaineriams

Arba visiems, kurie domisi sienų danga! Atraskite viską, ką gali pasiūlyti 3D sienų danga. Išlaisvinkite savo vidinį vaiką ir žaiskite su dizainu, stiliumi ir spalvomis.

Žaiskite su dizainu

Nuo paprasto linijinio dizaino, lenktų linijų iki ekstravagantiškų elementų: kiekvienas ras sau patinkantį sprendimą.

Kiekvienas dizainas turi savo unikalių privalumų. Pasirinkimas platus tiek su tiesiomis, stačiakampėmis linijomis ( BAR , BAR XL , BAR MIX , TRACK ) ar žaismingomis vibracijomis ( ZIGZAG , RIPPLE ), arba švelniomis, apvalesnėmis versijomis ( HILL , VALLEY , VALLEY XL ). Tiems, kurie ieško to šiek tiek papildomo, SLOPE ir VALLEY LOOP neabejotinai suteiks džiaugsmo.

Žaiskite su stiliumi

3D sienų danga yra palyginti nauja, tačiau yra didelis profilių su skirtingai raštais pasirinkimas: šiuolaikinis, klasikinis ar eklektiškas. Sukurti savo asmeninį stilių su šiomis 3D sienų plokštėmis yra vaikų žaidimas.

Pridėkite Art Deco atspalvį su VALLEY LOOP, viduramžių modernumo su BAR MIX arba eklektikos su SLOPE.

Žaiskite su spalva

Idealūs žaidimų draugai spalvingam interjero dizainui? Visi 3D sienų profiliai!

Šių sienų plokščių 3D struktūra sukuria unikalų šviesos ir šešėlių žaismą, dėl kurio bet kokia spalva klesti. Taigi pirmyn, pasirinkite savo mėgstamą spalvą. Profilius tereikia nudažyti, nes mes juos jau nugruntavome už jus!

Jeigu pageidaujate lygesnio paviršiaus, tuomet rekomenduojame dažyti purškimo būdu. Jei jums patinka labiau tekstūruotas paviršius, naudokite teptuką.

SUSISIEKITE SU MUMIS:

info@oracdecor.lt